Біржові котирування: природний газ. Середньостроковий і довгостроковий ринок

Метою нашого руху була і залишається розробка державних ціннісних орієнтирів для енергетики, враховуючи, що створено достатній ступінь ліквідності та використання торгових апаратів, що запобігає використанню будь-яких систем знецінення та неконтрольованого зростання витрат на енергоносії.

Визнанням неупередженості і прямолінійності в розстановці ринкових витрат є розподіл котирувань, що надаються українською енергетичною біржею такими загальноприйнятими організаціями, як Thomson Reuters і Bloomberg.

Як визначаються середні ціни на газ та інші ресурси

Вартість газу в Україні на відкритому Дисконтному ринку формується на основі торгових котирувань UEEX, залежно від конкретного місячного активу.

Блок вартості газу в Україні для сімейної одиниці формується на основі щомісячних ринкових витрат або всередині обмежень забезпеченої вартості, а також спирається на податки за транспортування газу і на обмінні націнки організацій-постачальників.

Методика визначення вартості цитування та різні види інформування про вартість пального газу РЄ «УЕБ» наведені на офіційному веб-сайті організації.

Середньозважена нормальна вартість газу місячного активу визначається шляхом поділу всіх витрат по закритій на Українській енергетичній біржі угоді і операціях купівлі активу з урахуванням ПДВ по угоді і суми купівлі обсягів активу в залежності від наслідків завершених домовленостей протягом усього часу його визнання.Можливо ви забажаєте більш детально дізнатися про торги та ціни на природні ресурси. У такому разі ми пропонуємо вам перейти за цим посиланням: www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

You may also like...