Купити пиломатеріал на офіційному майданчику Прозорро.Продажі

Пиломатеріалами називають будівельні матеріали з деревини, які відповідають певним параметрам по довжині, ширині і товщині.

Пиломатеріали не варто плутати з пиломатеріалами і лісоматеріалами.

В якості сировини для меблів найкраще підходить дуб, якщо потрібно провести оздоблювальні роботи з підвищеною вологістю, кращим рішенням стане ясен. З ялини краще виготовляти декоративні предмети, які в процесі обробки сильно згинаються.

Як виготовляється пиломатеріал

Лісоматеріали виходять в результаті поперечного або поздовжнього розпилювання дерев, вони зберігають природну структуру і хімічний склад. Наочним різновидом є колоди і жердини. Лісоматеріали можуть виступати в ролі сировини для пилопродукції і пиломатеріалів. Іноді вони використовуються в якості конструкційного матеріалу без додаткової обробки (зруби з колод).

Пиломатеріали отримують в результаті розпилювання лісоматеріалів на більш дрібні частини. Колоди можуть розділятися уздовж і поперек. При цьому пиломатеріали зазвичай не мають нормованих характеристик і при будівництві потребує додаткової обробки. До пиломатеріалів відносяться обапіл, шпали і заготовки з деревини.

Пиломатеріали мають нормовані параметри і характеристики. У цю групу виробів входять дошки, бруси і бруски.

Купити аукціоні Prozorro.Sale

Перш ніж приступити доперегляду пропозицій«Купуйте пиломатеріали від виробника», необхідно чітко визначити сорт деревини, спосіб її обробки, якість, розмір і призначення. Залежно від виду ціни на пиломатеріали також будуть відрізнятися на електронному майданчику Української енергетичної біржі. Тут вони представлені двома великими групами: круглий ліс і пиломатеріали. До останніх відносяться дошки, бруси, бруски, плити, четвертини, шпон, плита і заготовки.

Раніше деревообробні компанії стикалися з безліччю перешкод при покупці деревини:

  • Лісгоспи невиправдано завищували собівартість заготовленої сировини, механізм остаточного ціноутворення також залишався непрозорим;
  • навіть після укладення угоди покупці не мали гарантії, що доставка буде проведена вчасно або що вони отримають товар необхідної якості;
  • інформації про продаж пиломатеріалів раніше не повідомлялося, що виключає конкуренцію.

Детальніше про інформацію можна дізнатися на сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-pilomaterial-na-ofitsijnomu-majdanchiku-prozorroprodazhi/. Кожен аукціон проходить анонімно, а його організатор вибирає переможця, орієнтуючись виключно на зроблені ставки.

You may also like...