Купівля нерухомості через портал Прозорро

Область купівлі нерухомості завжди буде досить актуальною сферою, котру необхідно вважати надзвичайно прибутковою. Коли мова йде про купівлі об’єктів, котрі належали до державної власності, то тут на території нашої країни можуть виникати певні питання. Ця область тут завжди була досить туманною, тому варто говорити про пряму необхідність регулювати питання на державному рівні. Коли необхідність стала дійсно гострою, державні органи знайшли вихід та спробували встановити новий порядок для купівлі державної нерухомості. І цей спосіб швидко став популярним серед підприємців.

Як придбати державну нерухомість?

На даний момент кожен з них может скористатися всеукраїнським порталом Прозорро для того, щоб зробити закупівлі. Це стосується не тільки об’єктів державної нерухомості, а і інших товарів. Участь у цьому секторі є досить важливим моментом, проте зробити це можна тільки завдяки спеціальним акредитованим майданчикам. Суть в тому, що участь у торгах на самому поталі ви взяти не можете, проте існують такі майданчики, як uub.com.ua, де ви без особливих зусиль можете долучитися до процесу проведення торгів та маєте можливість отримати повний список актуальних лотів.

Наразі діє досить велика кількість цікавих напрямків, котрі можуть стати важливими для кожного підприємця. Тут ви можете навіть запропонувати свої послуги щодо продажу певних об’єктів, виробництвом яких займається ваша компанія. Проте у даній статті ми поговоримо саме про торгівлю об’єктами державної нерухомості, тому що ця сфера і справді повинна мати центральний інтерес для багатьох серйозних підприємців. Якщо відповідально підійти до цього питання, то у вас буде реальна можливість створити все необхідне для того, щоб поступово розвивати свій бізнес та збільшувати його значимість.

Ні для кого не таємниця, що серд державної нерухомості є велика кількість досить цікавих об’єктів, котрі можуть зацікавити різних підприємців. Придбання таких об’єктів досить довго залишалося практично неможливим, проте наразі є все необхідне для того, щоб ви могли придбати певні об’єкти цілком прозоро. Варто говорити про реальну можливість взяти участь у відкритих аукціонах, які проводяться кожного разу, коли виникає потреба продати певний об’єкт державної нерухомості. Тобто у кожного підприємця, який теоретично може бути зацікавлений у певному об’єкті, є шанс вступити в змагання, які проводяться у відкритому форматі.

Приклади нерухомості, яка вже зараз продається на порталі, ви можете переглянути за посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/prodazh-neruhomosti/. Це допоможе вам більш детально зрозуміти цей напрямок та зробити власні висновки. Проте слід зауважити, що для початку ви повинні розуміти, який саме об’єкт вам необхідний, адже у відкритому продажі завжди знаходиться досить велика кількість об’єктів. Тому на сайті Української Універсальної біржі у вас є можливість налаштувати певні фільтри, котрі допоможуть вам в результаті знайти саме той об’єкт нерухомості, який є для вас найбільш цікавим.

Якщо ви вже зараз маєте бажання починати брати участь у такого рода аукціонах, то слід якомога раніше знайомитися з системою та поступово вирішувати це питання. Досить скоро у вас буде можливість долучитися до торгів та спробувати власні сили у цьому напрямку. Адже тут практично завжди ведеться цікава боротьба за окремі товари між різними підприємствами, тому ви повинні зробити все для того, щоб в результаті перемогти конкурентів та запропонувати найкращу ціну за об’єкт.

You may also like...