Особистий кабінет у Прозорро

Клієнт має можливість відстежувати свій аукціон і відстежувати, як він проходить. Це можна зробити, натиснувши на посилання, вказане в особистому кабінеті на електронній платформі. Поза особистим кабінетом за отриманим ідентифікаційним номером. Це можна зробити на всіх сайтах закупівель. Варто детально розібратися, як проводиться аукціон. Послідовність проведення аукціону.

Якщо клієнт перед початком аукціону натисне на посилання, тоді буде можливість побачити вікно, де зазначено наступне: аукціон знаходиться у стані «очікування». Іншими словами, його передмова ще не відбулася; час, що залишився до початку аукціону; ключова інформація про тендер: ідентифікатор закупівлі, ім’я клієнта, предмет закупівлі.

У процесі початку аукціону система йде на 5-хвилинну перерву. У цей період можна ознайомитися з інформацією про кількість підрядників. Зверніть увагу, що для них немає назв. Можна буде побачити лише цифри «Учасник 1», «Учасник 2» тощо.

Інша інформація, яка має доступ, – це оригінальні тарифи. Крім того, протягом 5 хвилин ряд підрядників формується за знаком «Ціна» або «Вказана ціна»: від особливо високої до низької вартості.

У ході аукціонних раундів, ймовірно, що перший, хто зменшить тендерну пропозицію (ТП), або підрядник зобов’язаний не змінювати її, його тендерна пропозиція має бути особливо цінною на етапі подання пропозицій, тобто у останній раунд. Водночас він має право зменшити свою ціну на суму, що не перевищує крок аукціону, або взагалі не вводити в неї зміни. Крок аукціону Prozorro становить від 0,5% до 3% від бажаної ціни покупки.

Як було написано більш детально раніше, продавець, ймовірно, зменшить вартість принаймні на один крок аукціону. Якщо продавець хоче не знижувати вартість власного ТП протягом періоду зниження аукціону, він може брати участь в аукціоні незалежно від чого.

Продавець, швидше за все, починає знижувати вартість у всіх раундах: 2-й та 3-й раунди аукціону Prozorro проводяться за тими ж правилами, що і попередній. І лише пізніше оголошуються висновки подальшого третього туру. Лише на цьому етапі можна дізнатися дані про назви компаній -учасників аукціону. Крім того, перші пропозиції та вартість пропозицій, поданих трейдерами у 3 тури, стануть відомими раніше після оголошення результатів.

Аукціон за неціновими критеріями

У разі, якщо клієнт застосовує нецінові дані про закупівлю, аукціон проводиться за вказаною ціною. Цей аукціон володіє власною нерухомістю. Потрібно з’ясувати, які саме. Клієнт, як і під час «стандартного» аукціону, при відкритті сторінки в Інтернеті за посиланням почне відстежувати лише зазначені витрати підрядників. Повна вартість та швидкість виправлення стануть недосяжними. А підрядник, який подав пропозицію, має можливість побачити свою власну зазначену та повну вартість. Під час аукціону, коли настав час для підрядника зменшити власні визначені витрати, він має право здійснювати зміни у зазначеній або повній сумі. Ці два поля можна виправити. Крім того, можна змінити індикатор корекції. Після завершення аукціону виявляються усі реальні ціни підрядників, а також їх корекційні показники. Якщо потрібо більше інформації, то перейдіть за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/ciny-na-kruglyak-vilqhy-na-prozoro-prodazhi. 

Подання допорогових заявок

Направити пропозицію вправі будь-якої учасник, який пройшов реєстрацію в системі. Відомості, відображені учасником в цифрових документах і документації, яка додаються до заявки, повинна перегукуватися з інформацією, яка вказана в формах інтерфейсу системи при подачі заявки. У разі виявлення відмінностей основною є інформація, яку відобразили в екранних формах системи.

Для прийняття участі в закупівлі учасник надсилає пропозицію способом введення інформації в екранні форми в системі, увійти в яку можна через Авторизовані цифрові майданчики, і, якщо виникла потреба, завантаження в систему цифрових документів і документації в електронному форматі.

Один Учасник може направити лише одну заявку в кожній конкретній закупівлі.

Заявка повинна відповідати умовам, які вказані замовником в момент оголошення закупівлі. Учасник має право направити заявку до завершення терміну її подання, визначеного замовником при оголошенні закупівлі.

Всі відомості про учасників і їх заявках є закритими до завершення цифрового аукціону, крім стартових пропозицій ціни, які бувають закритими тільки до початку аукціону для всіх осіб, виключаючи самого учасника, який направив заявку. До закінчення Аукціону скорегувати заявку можна лише при наявності ідентифікаційного номера пропозиції і коду доступу, який видає авторизована цифрова платформа при формуванні пропозиції. Провести такий запит API здатна лише авторизована цифрова платформа, через яку пропозицію було направлено.

You may also like...