Проведення онлайн торгів конфіскованим майном банкрутів через майданчик «ProZorro.Продажі»

Електронний майданчик «Прозорро.Продажі» проводить свої торги, починаючи з 2016 року. Вже відтоді вони почали реалізовувати арештоване майно банкрутів та боржників, що було вилучене з їхньої власності за рішенням суду. До таких товарів можна віднести електроніку, побутові товари, нерухомість, земельні ділянки, різні види транспортних засобів, ювелірні прикраси, дорогоцінні речі, канцелярію тощо. Біржа «Прозорро» стежить, аби усі товари реалізовувались за ринковою ціною, тому кожен лот перевіряється фахівцями з оцінки товарів.

Саме завдяки високому рівню досвідченості, безпеки та прозорості, її обирають тисячі людей та підприємств, аби придбати необхідні товари максимально швидко та безпечно. Тому біржа вже за 4 роки біржа організувала понад 310 000 онлайн аукціонів, на яких брали участь 252 тисячі учасників, серед яких були звичайні українці, державні установи, вітчизняні та міжнародні організації та трейдерні компанії. Загалом вони змогли отримати понад 28 мільярдів гривень, 7 мільярдів з яких надійшли до бюджету країни.

Як вигравати та отримувати гарні прибутки з торгів на державному підприємстві «Прозорро»?

Аби кожна людина офіційно та безперешкодно змогла брати участь в онлайн аукціонах, познайомитись з різними цікавими людьми та представниками компаній, а також отримувати прибуток з торгів, варто пройти процедуру реєстрації через офіційний сайт електронного ресурсу uub.in.ua.

Виграти може кожен учасник, якщо він буде відповідати нормам та дотримуватись правил регламенту, що були встановлені ДП «Прозорро.Продажі». Набравшись досвідченості, можна вже спокійно перемагати на усіх аукціонах. А також для підвищення рівня знань, працівники системи часто організовують зустрічі та тренінги, на яких справжні професіонали цієї справи та успішні бізнесмени зможуть допомогти учасникам краще розумітись на електронних торгах, ринку арештованої маєтності та інших видів ринку. Крім того, вони зможуть на власному прикладі розповісти про законний та прозорий шлях для отримання великих прибутків з електронних аукціонів.

У разі появи запитань стосовно електронного ресурсу та онлайн аукціонів, людина може звернутись до гарячої лінії, де персональний помічник дасть відповідь на усі запитання. Також можна зв’язатись з біржею через електронну пошту та розумний Телеграм-бот.

You may also like...