Ion Stream

Порядок оскарження процедури проведення торгів на Прозорро

Платформа державних закупівель ProZorro – це онлайн сервіс, який був створений для прозорості та доступності закупівлі товарів, робіт та послуг державними та комунальними підприємствами. У Прозорро.Маркеті кожний день проходять публічні аукціони, де замовниками виступають державні установи та організації, а постачальниками – підприємці та комерційні структури. Перевагою онлайн системи Прозорро є чітке виконання законів України. Кожен учасник може контролювати відкритість та законність електронних торгів, та подавати скарги до контролюючих органів. Більше інформації про роботу платформи можна знайти за посиланням megasale.com.ua на авторизованому партнерському майданчику Mega Sale.

Continue reading…

Відкритий механізм проведення державних закупівель

Якщо вас цікавить сектор державних закупівель, то ви реально можете взяти від нього оптимальні можливості. Саме у цій категорії ринку ви можете розраховувати на більше нових перспектив. Сучасні інструменти можуть принести вам оптимальний результат та надати всі ті переваги, котрі стануть оптимальними.

Continue reading…

Біржові котирування: природний газ. Середньостроковий і довгостроковий ринок

Метою нашого руху була і залишається розробка державних ціннісних орієнтирів для енергетики, враховуючи, що створено достатній ступінь ліквідності та використання торгових апаратів, що запобігає використанню будь-яких систем знецінення та неконтрольованого зростання витрат на енергоносії.

Визнанням неупередженості і прямолінійності в розстановці ринкових витрат є розподіл котирувань, що надаються українською енергетичною біржею такими загальноприйнятими організаціями, як Thomson Reuters і Bloomberg.

Як визначаються середні ціни на газ та інші ресурси

Вартість газу в Україні на відкритому Дисконтному ринку формується на основі торгових котирувань UEEX, залежно від конкретного місячного активу.

Блок вартості газу в Україні для сімейної одиниці формується на основі щомісячних ринкових витрат або всередині обмежень забезпеченої вартості, а також спирається на податки за транспортування газу і на обмінні націнки організацій-постачальників.

Методика визначення вартості цитування та різні види інформування про вартість пального газу РЄ «УЕБ» наведені на офіційному веб-сайті організації.

Середньозважена нормальна вартість газу місячного активу визначається шляхом поділу всіх витрат по закритій на Українській енергетичній біржі угоді і операціях купівлі активу з урахуванням ПДВ по угоді і суми купівлі обсягів активу в залежності від наслідків завершених домовленостей протягом усього часу його визнання.Можливо ви забажаєте більш детально дізнатися про торги та ціни на природні ресурси. У такому разі ми пропонуємо вам перейти за цим посиланням: www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

Як вигідно купити ліс-кругляк на електронній біржі

Починаючи зминулого року всі бажаючі можуть купувати круглий ліс на відкритих аукціонах. Це можна зробити на одному з затверджених майданчиків електронної системи, наприклад, на українській Генеральній біржі.

Continue reading…

Советы по выбору плазменных резаков

Во многих сферах промышленной и строительной деятельностей возникает необходимость купить плазморез. Подобный аппарат используется для высококачественной резки изделий из металлов и сплавов, для работы с решетками и сложными поверхностями. Но чтобы правильно выбрать плазменный резак, надо принимать во внимание не только стоимость аппарата, но и целый ряд важных параметров.

Continue reading…

Использование натяжных потолков в помещениях различного типа

Многие застройщики давно оценили все достоинства использования натяжных потолков для жилых и нежилых помещений. На сегодняшний день технологии шагнули далеко вперед, что  позволило конструировать потолки в несколько уровней и применять для них фотопечать.

Continue reading…

Советы по выбору плазменных резаков

Во многих сферах промышленной и строительной деятельностей возникает необходимость купить плазморез. Подобный аппарат используется для высококачественной резки изделий из металлов и сплавов, для работы с решетками и сложными поверхностями.

Continue reading…

Актуальний ринок державних замовлень

Сучасна система державних замовлень може принести вам оптимальні можливості та надати все необхідне, щоб ви також могли долучитись до вказаного сегменту. В цій категорії завжди є велика кількість дійсн цікавих та перспективних замовлень, тому вам варто ставитись до них уважніше, що врешті решт принесе вам користь від вказаного процесу. Тому як тільки ви почнете все аналізувати, можна буде досить швидко вирішувати ті чи інші питання та мати при собі повний перелік якісний можливостей. Правильне ставлення до цього сектору ринку принесе вам шанс отримати державне замовлення та забезпечити роботою власне підприємство. 

Continue reading…

Купити пиломатеріал на офіційному майданчику Прозорро.Продажі

Пиломатеріалами називають будівельні матеріали з деревини, які відповідають певним параметрам по довжині, ширині і товщині.

Пиломатеріали не варто плутати з пиломатеріалами і лісоматеріалами.

Continue reading…

Проведення онлайн торгів конфіскованим майном банкрутів через майданчик «ProZorro.Продажі»

Електронний майданчик «Прозорро.Продажі» проводить свої торги, починаючи з 2016 року. Вже відтоді вони почали реалізовувати арештоване майно банкрутів та боржників, що було вилучене з їхньої власності за рішенням суду. До таких товарів можна віднести електроніку, побутові товари, нерухомість, земельні ділянки, різні види транспортних засобів, ювелірні прикраси, дорогоцінні речі, канцелярію тощо. Біржа «Прозорро» стежить, аби усі товари реалізовувались за ринковою ціною, тому кожен лот перевіряється фахівцями з оцінки товарів.

Саме завдяки високому рівню досвідченості, безпеки та прозорості, її обирають тисячі людей та підприємств, аби придбати необхідні товари максимально швидко та безпечно. Тому біржа вже за 4 роки біржа організувала понад 310 000 онлайн аукціонів, на яких брали участь 252 тисячі учасників, серед яких були звичайні українці, державні установи, вітчизняні та міжнародні організації та трейдерні компанії. Загалом вони змогли отримати понад 28 мільярдів гривень, 7 мільярдів з яких надійшли до бюджету країни.

Як вигравати та отримувати гарні прибутки з торгів на державному підприємстві «Прозорро»?

Аби кожна людина офіційно та безперешкодно змогла брати участь в онлайн аукціонах, познайомитись з різними цікавими людьми та представниками компаній, а також отримувати прибуток з торгів, варто пройти процедуру реєстрації через офіційний сайт електронного ресурсу uub.in.ua.

Виграти може кожен учасник, якщо він буде відповідати нормам та дотримуватись правил регламенту, що були встановлені ДП «Прозорро.Продажі». Набравшись досвідченості, можна вже спокійно перемагати на усіх аукціонах. А також для підвищення рівня знань, працівники системи часто організовують зустрічі та тренінги, на яких справжні професіонали цієї справи та успішні бізнесмени зможуть допомогти учасникам краще розумітись на електронних торгах, ринку арештованої маєтності та інших видів ринку. Крім того, вони зможуть на власному прикладі розповісти про законний та прозорий шлях для отримання великих прибутків з електронних аукціонів.

У разі появи запитань стосовно електронного ресурсу та онлайн аукціонів, людина може звернутись до гарячої лінії, де персональний помічник дасть відповідь на усі запитання. Також можна зв’язатись з біржею через електронну пошту та розумний Телеграм-бот.