Ion Stream

Види інтернет-аукціонів в ПроЗорро

Кількість онлайн-аукціонів, що проводяться на території України, постійно зростає. Подібна тенденція розпочалась в 2015-му році в момент створення системи ПроЗорро. Наразі, коли мова йде про легальні аукціони, то всі вони проводяться виключно через систему ПроЗорро. 

Continue reading…

Відкриті торги системи Прозорро

Система Прозорро.Продажі є торговим майданчиком, де кожен бере участь та може вибирати найкращі варіанти придбання послуг і товарів. Реєстрація на даному майданчику виконується в елементарний спосіб, для цього потрібно спочатку зареєструватися на Українській енергетичній біржі, що вимагає від вас лише кількох хвилин. Після цього відкриваються доступ до розглянутого тут торгової системи і завдяки цьому ви можете більше не хвилюватися з приводу того, що хтось використовуватиме щодо вас обманні схеми в торгівлі.

Continue reading…

Продажа древесины разного вида (дуб, сосна, ясень, береза)

Продажа качественной и необходимой древесины исключительно по рыночной и не завышенной стоимости всем желающим — в настоящее время это не просто слова, это реальность. Если всего несколько лет назад о таком событии можно было только мечтать, то сейчас все изменилось в лучшую сторону. Больше нет никаких возможностей столкнуться совершенно неожиданно с коррупцией, махинациями или мошенническими схемами. Все проходит исключительно на честных и законных основаниях. Лесозаготовительные предприятия постоянно нуждаются в реализации своей продукции в значительном объеме. Нужно только найти достойного партнера по предполагаемой сделке. Конечно, для этого рекомендуется обращаться только к проверенным и актуальным источникам. Ни для кого не секрет, что система Прозоро в Украине и Украинская универсальная товарная биржа — это те самые площадки, которые позволяют здесь и сейчас пройти регистрацию для торгов и получить желаемый результат. Приобрести и продать можно не только древесину, но и недвижимость, транспорт, а также современное оборудование. Это не просто слова. Миллионы пользователей уже оставляют реальные отзывы о своем выборе и получении по-настоящему выгодных предложений и отличных результатов. 

Continue reading…

Особистий кабінет у Прозорро

Клієнт має можливість відстежувати свій аукціон і відстежувати, як він проходить. Це можна зробити, натиснувши на посилання, вказане в особистому кабінеті на електронній платформі. Поза особистим кабінетом за отриманим ідентифікаційним номером. Це можна зробити на всіх сайтах закупівель. Варто детально розібратися, як проводиться аукціон. Послідовність проведення аукціону.

Continue reading…

Актуальный формат проведения государственных закупок

Открытый поиск исполнителей на государственные заказы может предоставить вам существенные преимущества. Следует прямо сейчас получить в свое полное распоряжение еще больше новых возможностей. Это даст вам шанс решать все актуальные вопросы максимально быстро и анализировать те торги, что будут вас интересовать в первую очередь.

Continue reading…

Як проводяться допорогові закупівлі

Проведення державних закупівель наразі не є можливим без використання системи ПроЗорро. Згідно чинного законодавства України, є відповідний закон, що регламентує те, за яким принципом повинні проводитися державні закупівлі. Коли мова йде про муніципальні установи, організації та державні структури, будь-які придбання повинні проводитися виключно через систему ProZorro.

Continue reading…

Откачка выгребной ямы, прочистка канализации Вишневое: популярные услуги профессионалов АСК и КРОТ

Каждая без исключения автономная система канализации требует постоянного и качественного обслуживания. Как правило, примерно один раз в четыре месяца важно заниматься очищением септика. Только при внимательном и ответственном подходе можно в полной мере добиться отличной работоспособности отстойника. Профессионалы компании АСК, Крот предоставляют необходимые услуги по очищению резервуаров от разного рода загрязнений. 

Continue reading…

Актуальна система торгів енергетичними ресурсами

Торги енергетичними ресурсами просто зараз можуть принести вам якісний результат. У цьому секторі ринку можна буде вийти на певні нові можливості, отже вам варто навчитись все контролювати та спробувати оптимізувати систему торгів.

Continue reading…

Що потрібно знати про реалізацію земельних ділянок на електронних торгах

Реалізація земельних ділянок шляхом їх виставлення на торги – це один з напрямків, який найближчим часом може стати максимально популярним. Зняття мораторію на продаж сільськогосподарських угідь – це один з кроків, який дає багато можливостей великим підприємцям, які готові купувати величезні земельні території для ведення на них господарства.

Continue reading…

Як проходитимуть електронні торги з продажу землі

Скасування мораторію на продаж землі – це не зовсім однозначне питання, яке викликало багато незадоволення серед українців. Варто також зазначити, що велика частина населення має позитивне відношення до такого рішення.

Continue reading…