Варіанти налаштування розсилки на електронному майданчику УЕБ

З кожним днем все більш популярним напрямком в сфері електронних торгів стають лоти з енергетичними ресурсами. Збільшення кількості зацікавлених споживачів говорить про те, що цей напрямок і справді є перспективним. 

Почати варто з того, що самі торги можуть бути комерційними або спеціалізованими. В залежності від варіанту секції, продавцем самих енергетичних ресурсів може виступати певна державна установа або ж будь-які приватні компанії та користувачі.

В цілому, такі моменти ніяким чином не впливають на дії самих учасників, які пройшли реєстрацію на електронному майданчику та бажають взяти участь в самих торгах. Вибір майданчика – це один з перших кроків, на якому варто загострити увагу.

Ваше завдання на цьому етапі полягає в тому, щоб знайти дійсно якісний майданчик, що дасть вам достатньо функцій та можливостей для того, щоб взяти участь в торгах.

Українська енергетична біржа на сьогодні є єдиним майданчиком, що може запропонувати величезну кількість ринків з енергетичними ресурсами, причому гарантувати якість всіх проведених аукціонів. Сам сервіс акредитований в системі ПроЗорро і ви можете ознайомитися зі всіма правилами та основами, якщо перейдете за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator. Тут у вас буде чудова можливість взяти для себе максимум корисної інформації про електронні торги.

Що потрібно знати про налаштування розсилки?!

Вибір ідеального лоту – це не саме легке питання і вам варто брати до уваги певні моменти, які будуть для вас справді важливими.

Розсилка – це функція, що дозволить вам отримувати інформацію про всі нові оголошення па ваш мобільний телефон. Для цього, вам буде потрібно скористатися фільтром та обрати базові для себе критерії. Говорячи більш простими словами, вам потрібно вказати критерії, яким повинні відповідати оголошення, які є для вас цікавими.

Далі, вам залишається лише обрати один з способів, яким вам будуть приходити всі оголошення, а саме:

  • Електронна пошта;
  • Вайбер;
  • Телеграм.

Це найбільш популярні ресурси, використовуючи які ви можете завжди бути в курсі подій та не пропускати жодне цікаве оголошення.

Насправді, розсилка є дійсно ефективним інструментом і вам потрібно лише навчитися правильно використовувати всі можливості цієї функції.

You may also like...