Які послуги в тендерах на клінінг

Створення системи електронних тендерів дало серйозних поштовх розвитку торгів та пошуку виконавців послуг. Особливо це стосується державних установ, які в обов’язковому порядку повинні проводити всі замовлення та роботи з використанням системи електронних торгів. Головна система, яка регулює всі ці процеси – це ProZorro. Окрім цього, потрібно з відповідальністю підійти до процесу пошуку акредитованого тендерного порталу, без якого прийняти участь в торгах у вас не вийде.

Сервіс tender.uub.com.ua на сьогодні вважається одним з найбільш популярних та надійних. Маючи бажання, виконавець може обрати фільтри, налаштувати інтернет-розсилку й так далі. Ці моменти вже більш суб’єктивні і більш детально з ними можна ознайомитись в мережі.

Що можуть включати в себе такі тендери?

Клінінг – це направлення, яке на перший погляд не сильно підпадає під систему тендерів. При цьому, згідно з українським законодавством пошук підрядників повинен проводитись з використанням системи торгів. 

Послуги можуть бути наступними:

  • Мийка фасадів приміщень – як правило, це досить серйозний процес. В залежності від будівлі та величини фасаду, така робота може відняти немало часу. На швидкість виконання роботи впливає і форма об’єкту, який може бути важким для повної очистки.
  • Утримання окремих об’єктів – мова йде про попередню обробку, яка дозволить підвищити рівень стійкості при подальшому контакті з чинниками, які можуть привести до забруднення.
  • Хімчистка меблів – такий вид послуг більш популярний, причому це стосується не лише державних установ. Як правило, коли мова йде про елітні меблі, вартість яких досягає декількох десятків тисяч доларів, пошук виконавця, який швидко та якісно проведе хімічну очистку стає більш аргументованим. 
  • Вивіз сміття – в залежності від місця знаходження замовника, обсягу сміття, його виду та точки, куди його потрібно доставити, сума й критерії до виконавця можуть бути різними. Зазвичай, в процесі пошуку виконавців на подібні тендери акцент звично робиться на тих кандидатів, які пропонують найбільш вигідні пропозиції.
  • Поставка миючих засобів – у випадку з державними установами, пошук кандидатів на виконання замовлення полягає в тому, щоб знайти пропозиції по найнижчій вартості. Як правило, такий тендер не передбачає обов’язкового виконання термінів і подібних критеріїв, які є важливими в інших сферах.

Організація тендерів на клінінгові послуги – це направлення, яке хоч і є досить поширеним, але використовується по більшій мірі лише державними установами. Що стосується приватних підприємств, то організовувати тендерні закупівлі заради виконання простих робіт не зовсім зрозуміло.

Що стосується виконавців, то тут є дуже проста порада. Щоб виграти тендер на прибирання та вивезення снігу, сміття, листя, прання й тому подібні завдання, потрібно лише запропонувати найбільш вигідні умови в плані вартості.

Щоб більш детально розуміти, які ще послуги входять до тендеру на клінінг та на що звертати особливу увагу, потрібно перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-kliningovi-poslugi-yak-prohodat-v-prozorro.

Підсумок

Маючи бажання стати переможцем в тендері будь-якої направленості, потрібно серйозно підійти до питання оформлення заявки та оцінки своєї пропозиції. Особливо це стосується підприємців, які вперше беруть участь в боротьбі за тендер. В такому випадку, перемога можлива лише тоді, коли замовник буде зацікавлений в вартості, виконання даної послуги.

You may also like...